Storware and Tech Data Business Cooperation

Big news! We reached another milestone in the availability of our solutions. Storware and Tech Data established business cooperation!

The portfolio of a global distributor of comprehensive technological solutions will now be enriched with modern backup solutions for Microsoft 365 applications, virtual machines, container and cloud environments.

‘Collaboration with Storware will expand Tech Data’s portfolio with excellent data security products’ – comments Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data Polska.

Storware and Backupmonster keep their fingers crossed for successful cooperation!


 

Storware i Tech Data nawiązują współpracę – wspólna przygoda z dystrybucją na rynek nowoczesnych rozwiązań do ochrony danych właśnie się rozpoczyna!

Tech Data to wiodący, globalny dystrybutor kompleksowych rozwiązań technologicznych. Kooperacja ze Storware zaowocowała uzupełnieniem oferty partnera o produkty do backupu maszyn wirtualnych, środowisk kontenerowych i chmurowych, a także do tworzenia kopii zapasowych aplikacji Microsoft 365 (OneDrive for Business, SharePoint i Exchange Online).

Tech Data, jak pisze o sobie “łączy świat z potęgą technologii. Nasz kompleksowy portfel produktów, usług i rozwiązań, wysoko wyspecjalizowane umiejętności i doświadczenie w zakresie technologii nowej generacji umożliwiają Partnerom Biznesowym wprowadzanie na rynek produktów i rozwiązań, które są potrzebne światu do łączności, rozwoju i postępu. Tech Data zajmuje 90. miejsce na liście Fortune 500® i od 11 lat jest jedną z najbardziej podziwianych firm na świecie”.

Cieszy nas, że rosnąca świadomośc zagrożeń, na jakie narażone są dane biznesowe, powoduje, że firmy dostrzegają realną potrzebę zadbania o bezpieczeństwo swoich cyfrowych zasobów. Wzbogacenie portfolio Tech Data o nasze oprogramowanie oraz usługi do zabezpieczania oraz tworzenia kopii bezpieczeństwa danych to nie tylko ważny krok na drodze dostępności tych rozwiązań na rynku, ale również wyraz zaufania i najwyższej jakości, jaką obie firmy reprezentują swoimi usługami i produktami.

Jak komentuje Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data Polska w wypowiedzi dla ITResseler:

Współpraca ze Storware rozszerzy portfolio Tech Data o doskonałe produkty do zabezpieczania danych. Portfolio nowego dostawcy jest starannie dobrane i komplementarne, więc idealnie wpisze się w naszą strategią rozwoju obszaru Security.

„Nawiązanie współpracy z firmą Tech Data to dla nas ogromne wyróżnienie, a przede wszystkim nowe możliwości, jeśli chodzi o rozwój sprzedaży jednego z naszych flagowych produktów (…) – podkreśla Jan Sobieszczański, CEO w Storware. – Jesteśmy przekonani, że profesjonalizm oraz wysokie kompetencje naszego nowego Partnera Biznesowego pozwolą na owocną kooperację w obszarze nie tylko sprzedaży, ale też promocji produktu na polskim rynku.”

text written by:

Angelika Jeżewska, CMO at Storware