Eksperckie rozmowy w rytmie rock’n’rolla oraz branżowego humoru ze świata IT.

W poprzednim odcinku
#2
Blackout w biznesie. Czy jesteś na niego gotowy?
Energia elektryczna drożeje, przez co widmo kryzysu energetycznego staje się coraz bardziej realne. Jak duże jest ryzyko, że dojdzie do długich przerw w dostawach prądu? Jeśli tak, które branże najmocniej odczują skutki blackoutu? Jeśli dojdzie do zapowiadanych ograniczeń w dostawach energii do obiektów biurowych czy użyteczności publicznej, to firmy, które posiadają swoje serwery w biurach, czeka brutalne unieruchomienie – prognozuje Maciej Kuźniar, COO, Oktawave. Jak najlepiej przygotować się na taką ewentualność? Od czego zacząć?
Gość: Maciej Kuźniar
Potrzebujesz
większej dawki wiedzy?
UDERZ TUTAJ!
O programie
Celem programu jest wymiana wiedzy związanej z szeroko pojętą branżą IT. Nasi goście to osoby z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu biznesów, budowaniu zespołów projektowych, a także w tematach związanych z rozwojem osobistym.
PROWADZĄCY
Paweł Mączka
Związany z The Backupmonster Show (wcześniej Friday Dose) od samego początku. Ekspert podczas branżowych webinariów technologicznych, a także szkoleniowiec z zakresu produktów Storware. Związany także z marką Social Cube, gdzie spełnia się w roli eksperta w zakresie Social Sellingu.
Friday dose w liczbach
0
Lata na rynku Lata na rynku
0
Gości Gości
0
Odcinków Odcinków

    Bądź na bieżąco

    Newsletter

    Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera! Od teraz nie przegapisz nowych odcinków i zyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.